Евакуація мікроавтобусів

Наша служба пропонує послугу евакуатор для мікроавтобуса по всій Україні. Ми маємо повністю обладнану спецтехніку і інструменти для завантаження транспортного засобу в складних випадках. Кваліфіковані водії дотримуються всіх правил транспортування мікроавтобусів. Після вашого дзвінка в нашу службу буде оперативно відправлений евакуатор.

Сучасне життя і так налагоджений наш побут, що ми постійно живемо в швидкісному режимі, кудись спізнюємося, прискорюємося і іноді забуваємо про безпечність на дрогах – але це реальність нашого світу. Але не варто забувати, що ймовірність виникнення непередбачених обставин на дорогах в такому ритмі дуже і дуже – висока.

Особливості евакуації мікроавтобусів

эвакуатор для микроавтобуса по Украине

Поломки, дорожньо-транспортні пригоди, аварії і технічні несправності транспортних засобів трапляються не тільки з легковими авто, спецтехнікою, а й мікроавтобусами. Цілодобовий сервіс “Евакуатор Житомир” в таких ситуаціях – самий оперативний помічник у вирішенні дорожніх проблем, які вимагають екстреного транспортування і перевезення мікроавтобуса в будь-який куточок України.

Завдяки використанню різних пристосувань (лебідок, подкатних візків, різних блоків) і наявності досвіду наших водіїв можлива евакуація мікроавтобусів в будь-яких ситуаціях:

  • погрузка ТЗ в будь-якому технічному стані, в тому числі при значних пошкодженнях ходової при ДТП,
  • транспортування по Україні в зазначене вами місце, ви можете замовити евакуацію мікроавтобуса до автопарку, стоянки, майстерні.

Досвідчені власники автотранспорту завчасно знаходять і зберігають всі необхідні телефони і контакти для зв’язку служб евакуації. Ми працюємо без вихідних в цілодобовому режимі, без винятку святкових днів, готові надати вам послугу в будь-яких позаштатних умовах.

Зверніться до оператора по тел: (098) 890-86-00 або (093) -151-86-89, інформуйте про свої проблеми, місцезнаходження та спокійно дочекайтеся наших кваліфікованих перевізників.

Евакуатор для мікроавтобуса цілодобово: ваш перевірений помічник на дорозі

эвакуация микроавтобуса - услуги эвакуатора

Довіривши нашій компанії перевезення несправної техніки до СТО, мікроавтобуса або легковика, які потрапили в ДТП, перевезення новенького авто, ви можете бути спокійні. Ми оперативно прибудемо в пункт призначення, а спецтехніка буде підібрана відповідно до характером пошкодження авто, його габаритам і тоннажем.

Висока кваліфікація наших співробітніків, розумні тарифи на послуги та досвід – гарантія оперативного, злагодженого транспортування мікроавтобуса.

Не секрет: незадовільний стан автодоріг нерідко є причиною поломок транспорту. Часто в службу евакуації звертаються автовласники, яким необхідна допомога в усуненні несправностей. Підвезення палива, проблеми з двигуном, АКПП, ремонт пошкодженої автоелектрики, швидка реставрація колеса (диска), допомога в разі ДТП – ці та інші послуги надаються нашим клієнтам.

Як замовити евакуатор для мікроавтобуса

Евакуатор якісно в Житомирі можна замовити як для доставки легкових авто, так і скористатися послугою «Автопоміч» для транспортування вантажних машин, мікроавтобусів, великогабаритної і виставкової техніки, а також причепів.

Незалежно від водійського стажу і досвіду водіння, жоден водій не застрахований і не має гарантії від можливих непередбачених ситуацій в дорозі. Несправності, поломки, ДТП можуть підстерігати кожного. Евакуатор для мікроавтобуса цілодобово в таких випадках прийде до вас на допомогу. Ви можете зателефонувати нам, якщо ваше рухоме майно отримало значні пошкодження, заблокувалася АКПП або вийшли з ладу гальмівні системи.

Далекоглядна співпраця з сервісом «Евакуатор Житомир” – гарантія того, що в скрутній ситуації кожен автовласник може розраховувати на якісну і оперативну допомогу, яка не залежить від складних умов завантаження, відстаней і додаткових робіт.