Питання-відповіді

Скільки коштує замовити евакуатор?

Ціна евакуатора в Житомирі від 500 грн. За межі Житомирської області від 100,00 грн. + 6,5 грн. за 1 км загального пробігу. Ціна кожного замовлення індивідуальна.

Як визначається ціна і що входить в ціноутворення евакуації?

У вартість включено – автоподача евакуатора, погрузка, евакуація транспортного засобу до місця локалізації та розвантаження.

Якщо викликали евакуатор, але проблему вирішили самостійно?

В такому випадку, в терміновому порядку наберіть оператора та відмініть замовлення. Якщо автомобіль виїхав вже на виклик – ви будете змушені сплатити витрати за виклик, який позиціонується як помилковий виклик.

Чи можна проводити оплату безготівковим розрахунком?

Ми працюємо з будь-якою формою оплати.

Чи працюєте з юридичними організаціями? Можна укласти договір на обслуговування?

Працюємо з фізичними і з юридичними суб’єктами. З питань оформлення договору на обслуговування евакуатором, варто звернутися до нашого оператору.

Оформляєте всі необхідні документи з перевезення авто (акт, чеки)?

Чек, акти та інші супровідні документи – видаються на прохання клієнта.

Яким методом буде грузитися машина на евакуатор?

Евакуатори нашої служби з ламаної платформою. Під час навантаження автомобіля апарелі висуваються, а авто затягується на платформу лебідкою. Якщо колеса заблоковані, то під них ставлять спеціальні візки, в разі перевернутого транспорту, наприклад, в кюветі, тоді навантаження на евакуатор відбувається за допомогою крана-маніпулятора.

Терміново потрібен евакуатор, скільки часу чекати?

Час очікування евакуатора залежить від вашого місця розташування, якщо ви в Житомирі, орієнтуйтеся до 30 хвилин, якщо за межами Житомирської області або в інших регіонах – всю необхідну інформацію надасть диспетчер під час оформлення заявки на евакуацію.

Чому диспетчер задає безліч питань?

Оператор зобов’язаний з’ясувати всю необхідну інформацію, для правильності оформлення заявки, від якої залежить: якого типу буде поданий евакуатор, яким методом буде відбуватися навантаження, відстань і попередній орієнтир по часу подачі автоевакуатора. І найголовніше ціна на евакуатор.

Які у вас евакуатори?

Машини класу Мерседес спринтер. Але кожна обладнана спеціалізованою технікою для завантаження і евакуації авто, мотоциклів, мінівенів, джипів, с/г техніки та ін. видів евакуйованого транспорту.

Що таке евакуатор з лафетом?

Різним автохаусам і автосалонам, які продають автомобілі, необхідні послуги автовозів для транспортування нових авто як всередині однієї області, так і між містами України. Дуже часто може знадобитися перевезти відразу два автомобілі за одну поїздку, або навіть більше, аж до 10. Отже, якщо необхідно доставка в салони одночасно по два автомобіля, то найкращим варіантом тут буде скористатися послугами автомобіля з лафетом.