Евакуатор Харків

Послуги евакуатора в Харкові і області

Терміново знадобився евакуатор до Харкова або маєте потребу в техдопомозі на дорозі? «Евакуатор Житомир» оперативно надасть у ваше розпорядження свої послуги в будь-якому місті України. При цьому – в будь-який час доби, професійно, швидко і недорого. Перевезення і евакуація транспорту будь-якої моделі і вантажопідйомності проводиться нашою службою на високому рівні, тому що наші співробітники – це тільки професійна команда, яка вміє працювати в складних умовах і при будь-яких обставинах.

Ми служимо своїй роботі, гідно допомагаючи українським автомобілістам, в тому числі і харків’янам більше 8 років. Довіряють роботу з будь-якими труднощами, закономірно, що наші клієнти з упевненістю рекомендують наш сервіс своїм знайомим, які потребують допомоги евакуатора або перевезення авто.

Евакуація автомобілів в Харківську область, цілодобово

Аварії на трасах, поломки відбуваються природно, непередбачувано і водій потрапляє в ситуацію, коли йому слід оперативно скористатися евакуатором, для вирішення проблеми з транспортуванням автотранспорту. Компанія «Евакуатор Житомир» приймає заявки на автовоз, попутний евакуатор до Харкова. Оперативна орієнтація в будь-якому місті і на трасах України, дозволяє виконувати замовлення в термін і недорого.

Наша команда цілодобово надає послуги евакуації і техдопомоги по всім областям України. Замовити недорогий евакуатор з Житомира в Харків можна в будь-який момент і незалежно від ситуації і обставин, в яких знаходиться замовник, наш оператор з грамотно порекомендує потрібний тип спецтехніки та метод евакуації. Беручи виклик, після отримання повної інформації, замовник буде повідомлений по часу прибуття і вартості на послуги евакуатора.

Ціни на послуги евакуатор Харків

Наші водії не сприймають спізнювання, але раптом якщо це трапляється, замовника завжди попереджають і тримають в курсі схеми руху евакуатора.

Ми пропонуємо:

  • евакуацію автотранспорту з місць поломки, ДТП,
  • транспортування нових авто,
  • перевезення мототехніки, спецтехніки та обладнання,
  • надаємо технічну допомогу на дорогах.

Крім екстрених викликів евакуатора, працюємо з попередніми заявками перевезення автотранспорту автовозами. В даному випадку наші клієнти з абсолютною впевненістю довіряють свій транспорт, який транспортується і доставляється в чітко призначений час.

Звертаючись в «Евакуатор Житомир», замовник довіряється професіоналізму, якості і оперативності.

Скориставшись нашим сервісом, ви отримаєте консультації щодо послуг евакуації, техдопомоги і юридичних аспектів, оформлення договір і отримання рахунків і актів.

Вартість евакуатора в Харкові досить збалансована, враховані всі технічні можливості і особливості надання сервісу. Ціна складається з базових цін, складнощів завантаження, часу доби і протяжності маршруту слідування, якщо перевезення транспорту з Житомира в Харків чи іншу будь-яку область України.

Варто позначити, що у нас завжди діють спеціальні умови для постійних замовників і компаній-партнерів.