Евакуатор Хмельницький

Евакуатор і перевезення автомобілів в Хмельницький – важливий напрямок діяльності сервісної служби «Евакуатор Житомир». Наявність спеціалізованої техніки та евакуаторів різних типів дають можливість транспортувати будь-який вид транспорту, в тому числі і не на ходу. Звертайтеся до нас за допомогою, якщо маєте потребу в евакуації транспорту легкового і вантажного класу, спец- і сільгосптехніки, катерів, мотоциклів і яхт.

Для якісної евакуації максимальна довжина транспорту повинна складати не більше 6,5 метрів. Але наші кваліфіковані співробітники з великим досвідом робіт в сфері евакуації і навантаження авто індивідуально підходять до кожного замовлення. А в разі, якщо транспортний засіб має нестандартну довжину, ми запропонуємо оптимальний метод евакуації.

Звертаючись до компанії «Евакуатор Житомир», якщо ви перебуваєте в Хмельницькому або Хмельницькій області, будьте впевнені – перевезення вашого автотранспорту буде проведене відповідально, дбайливо і оперативно.

Особливості послуги евакуатор Хмельницький і по області

Ми готові запропонувати вам:

  • оперативне, якісне та професійне сприяння в скрутних для вас ситуаціях;
  • дбайливе перевезення будь-якого типу транспортних засобів;
  • якісний сервіс за доступними тарифами.

Рекомендуємо запам’ятати або записати номери телефонів компанії «Евакуатор Житомир» (098) 890-86-00 або (093) 151-86-89.

І у вас завжди буде під рукою контактна інформація, де можна оформити заявку на послуги евакуатора дешево і цілодобово!

Яка б ситуація вас не застала зненацька на дорозі або трасах Хмельницької області – потрапили в ДТП, застрягли в снігу, заїхали в кювет, прокол колеса або сів акумулятор – цілодобово можна розраховувати на оперативну допомогу компанії «Евакуатор Житомир». Причому ми виконуємо свої послуги не тільки в Хмельницькому, але і по всіх містах і областях України!

Звертайтеся – і ми доведемо свій якісний сервіс і серйозний підхід на ділі!