Евакуатор Львів

Наш сервіс евакуації і перевезення транспортних засобів пропонує послугу евакуатор Львів уже протягом 8 років. За весь цей час наша команда бачила багато позаштатних ситуацій на дорогах України. Ми намагаємося з максимальною відповідальністю і людяністю ставитися до наших клієнтів. Адже психологічний стан людини, яка потрапила в аварію або складну дорожню обстановку, яка призвела до поломки його авто, – часто бажає кращого.

Наша команда глибоко поважає і співпереживає почуттям кожного, намагаємося тонко відчувати стан клієнта і швидко знаходити відповідне рішення в будь-якій ситуації.

Викликати наш евакуатор в цілодобовому режимі для транспортування автомобіля у Львові або по Львівській області, а також по всіх областях України можна за контактними телефонами – (098) 890-86-00 або (093) 151 -86-89.

Особливості виклику евакуатор Львів і у Львівській області

Для більш точного підбору типу евакуатора і його оснащення, при його виклику, варто більш детально відповісти на всі питання диспетчера:

  • викласти ситуацію, в якій ви опинилися,
  • тип і марку автомобіля, його вантажопідйомність,
  • характер пошкодження, ваше місцезнаходження з можливими під’їзними шляхами.
  • слід позначити місце, куди необхідно евакуювати автомобіль – автосервіс, досавка автовозом Львів чи інше місто або область України.

Всі ці важливі нюанси дозволяють сформувати вартість евакуації на етапі замовлення евакуатора, а нашій команді фахівців – скоординувати і налагодити оперативну роботу по службі сервісу.

Дешеве і швидке замовлення сервісу евакуатора до Львова

У нашому сервісі можна викликати евакуатор дешевше, ніж у інших – це одне із самих основних і конкурентних переваг нашої компанії. Диспетчер, зіставивши всі дані, завжди озвучує вартість евакуації по Львівській області в момент замовлення, причому без накрутки ціни в процесі виконання замовлення, чим грішать багато несумлінних компаніц, що надають послуги перевезення та евакуації.

Наші кадри складаються з команди досвідчених фахівців, які готові завжди і цілодобово прийти на допомогу. З досвіду ми знаємо, що дорожні невдачі і обставини трапляються в будь-який час і в саму невідповідну мить і місце.

«Евакуатор Житомир» незалежно від дорожніх і погодних умов готовий 24 години на добу відгукнутися на виклик і прийти на кваліфіковану допомогу.