Евакуатор Рівне

Послуги евакуатора досить поширені в будь-якому місті України, Рівне не є винятком. Якщо вам знадобилося скористатися нашим сервісом у вашому місті або Рівненській області, причому в ситуаціях не тільки пошкодження транспорту і аварій. А якщо виникла необхідність перевезти сільгосптехніку, спорткари, позашляховик або транспортувати автомобілі автовозом, або ж потребуєте послугу «попутний евакуатор» в Рівному – звертайтеся в нашу компанію «Евакуатор Житомир».

Евакуація автотранспорту досить розвинена сфера послуг в Україні, на ринку існує багато компаній і приватних осіб, які надають дані послуги. З одного боку це велика перевага для автомобілістів, адже умови високої конкуренції примушують власників евакуаторів підвищувати якість послуг евакуації, при цьому знижувати рівень вартості. А з іншого боку – замовник в непередбаченій ситуації може замовити послуги недобросовісних виконавців. Як рекомендація – з серйозністю підійдіть до вибору компанії, заздалегідь ознайомтеся з її сервісом і відгуками клієнтів, які вже скористалися послугами евакуатора.

Ціна виклику евакуатора в Рівному

Вартість послуг евакуатора в Рівному залежить від конкретних індивідуальних ситуацій. Для точного орієнтира скористайтеся телефонними номерами (098) 890-86-00 або (093) 151-86-89  і наш оператор надасть всю необхідну вам інформацію. Будьте готові до запитань оператора, наприклад: ступінь пошкодження авто, марка, габарити і місцезнаходження транспортних засобів. У разі послуг автовозу або попутного евакуатора: кількість авто, час і дата перевезення, габарити, адресу доставки.

Послуги компанії «Евакуатор Житомир» надаються на найвищому рівні в будь-якому регіоні України. Ми завжди працюємо над поліпшенням якості сервісу і сприяємо в підвищенні професіоналізму наших співробітників. Евакуаторами керують тільки кваліфіковані водії, які мають великий досвід водіння і, що важливо, мають стійкість до стресів і психологічно морально готові до різних ситуацій.

Особливості евакуатора в Рівному та Рівненській області

При замовленні нашої служби ви отримаєте ряд переваг:

  • оперативність;
  • безпеку;
  • низькі ціни;
  • приємні знижки (корпоративним клієнтам);
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • цілодобові безкоштовні консультації;
  • широке територіальне охоплення.

Компанія забезпечує збереження евакуйованої спецтехніки та транспортних засобів на всіх фазах виконання послуг: завантаження, транспортування і вивантаження за місцем прибуття. Наша техніка має технічне оснащення GPS, що дає можливість клієнту контролювати і за необхідності цікавитися ділянкою шляху, де знаходиться його транспорт, всього лише зателефонувавши диспетчеру.

При високій якості послуг евакуації в Рівному та Рівненській області, компанія «Евакуатор Житомир» намагається підтримувати оптимальні ціни.