Евакуатор в Дніпропетровськ

Терміново знадобився евакуатор в Дніпропетровськ або маєте потребу в техдопомозі на дорозі? Служба евакуації транспорту «Евакуатор Житомир» – це власний автопарк евакуаторів з сучасним спеціалізованим технічним оснащенням, цілодобово надає свої послуги на всіх дорогах України. Ми працюємо не тільки в Житомирській області, а також і в Дніпропетровській, і на всіх основних трасах України. Здійснюємо доручення на міжміське транспортування автомобілів евакуаторами з Житомира в будь-яке місто України, в цьому числі і Дніпропетровськ.

Послуги евакуатора в Дніпропетровську і області

Наша служба займається евакуацією транспорту більше 8 років. І в великому пріоритеті нашого персоналу – надати замовнику евакуатор якомога оперативніше за доступними цінами, в індивідуальному порядку.

Ваш дзвінок обробляє оператор і моментально передає водієві евакуатора, який знаходиться поблизу вас, що служить максимально швидкому приїзду служби. В середньому, час прибуття спецтранспорту налічується від 20 до 45 хвилин (в умовах віддалених районів або інших областях України, а також від видів послуг – час вказує диспетчер).

Замовити евакуатор Дніпропетровськ

Персональний автопарк сучасних спеціалізованих евакуаторів із механічною платформою дає можливість з дбайливою акуратністю і високою безпекою завантажувати, перевозити і розвантажувати транспорт замовника в будь-якому стані. Ми за весь час нашої служби перевезли величезну кількість не тільки легкового транспорту, а й спецтехніки, джипів, мікроавтобусів, човнів, катерів, мотоциклів та інших комерційних або негабаритних авто в Дніпропетровську.

Працюючи 24 години на добу, надаємо евакуацію на високому рівні (оперативний виїзд і скрупульозне перевезення), пропонуємо конкурентні ціни по всій Україні.

На випадок, якщо у вас виникли питання по евакуації транспорту або ж ви хочете проконсультуватися щодо автовозу або попутному евакуатору в Дніпропетровськ, вам потрібна технічна допомога на дорозі: підкачка, шиномонтаж коліс, підзарядка акумулятора або підвести паливо, – будь ласка, телефонуйте нам в цілодобовому режимі по контактними телефонами: (098) 890-86-00 або (093) 151-86-89. 

Також ми пропонуємо знижки і всілякі бонуси прі співпраці з нами. З великим задоволенням проконсультуємо і запропонуємо оперативну допомогу! «Евакуатор Житомир» – надійний партнер на дорогах України.