Евакуатор Вінниця

Евакуатор Вінниця або Вінницькій області – швидке, недороге і надійне вирішення питання, пов’язане з переміщенням автотранспорту, який з непередбачених причин нездатний до самостійного пересування. «Евакуатор Житомир» – це сучасний сервіс зі своїм автопарком навантажувачів, евакуаторів з маніпуляторами і безпечними платформами вантажопідйомністю до 3,5 тонн.

Протягом восьми років наша команда проводить найскладніші операції: евакуація авто з ям, заметів, ярів; установка на колеса перевернутого і затиснутого авто. Ми також надаємо послуги автовозу до двох авто з доставки в салони або в певне місце України локалізації вашого транспорту.

Дешевий і швидкий виклик сервісу евакуатор Вінниця

Наша служба – це дійсно недорого. У вартість послуг включено: подача спецтехніки, визначення кожної години роботи з уточненням нічної або денної доби, найнижча надбавка на ринку пропозицій за вагу і метод евакуації.

Нашими послугами користуються правоохоронні та муніципальні служби. Замовити евакуатор можна і для транспортування на штрафмайданчик неправильно припаркованого автомобіля.

Сервіс по евакуації і перевезення у Вінниці та Вінницькій області:

  • легкові автомобілі;
  • вантажні автомобілі;
  • причепи та напівпричепи;
  • мотоцикли і мопеди;
  • човни, спецтехніка та ін.

Особливості послуги евакуатор Вінниця

При замовленні сервісу «Евакуатор Житомир», ви будете мати можливість супроводжувати свій автомобіль разом з водієм. Після завантаження кожна евакуйована машина фіксується на платформі спеціальними ременями кріплення і колісними упорами. Такий метод завантаження виключає рух транспортного засобу по дорожньому покриттю. Або ж автотранспорт евакуюється методом часткового навантаження.

Ми надаємо тільки високу якість сервісу і беззастережно дотримуємося правил перевезення аварійного авотранспорту, при цьому наші послуги евакуатора в Вінницькій області надаються недорого, терміново і швидко.

Компанія «Евакуатор Житомир» гарантує збереження транспортного майна і дбайливе переміщення його в пункт призначення. Весь ланцюжок процесу евакуації розрахований до самих дрібниць, виходячи з цього, ми пропонуємо евакуатор дешево навіть володарям автомобілів преміум-класу!