Техдопомога на дорозі

Технічна допомога на дорозі – це досить специфічні і комплексні послуги сприяння водієві і його транспортному засобу.

Якщо вам потрібна професійна служба по евакуації автомобілів в дорозі, ви знайшли найбільш підходящу компанію, якій можна довіряти. Протягом багатьох років ми займаємося сервісом Допомога на дорозі в Житомирі і по області. Як правило, працюємо цілодобово і без вихідних і готові прийти на допомогу в будь-якій невідкладній ситуації. Нас відрізняє надійність і відповідальність, і з нашим обслуговуванням вам не доведеться турбуватися про якість та безпеку автомобіля, що буксирується.

замена колеса - помощь на дороге

У разі, якщо у вас виникла проблема з автотранспортом в дорозі, компанія Евакуатор Житомир надасть спеціалізований транспорт, доставить техніку по вашому запиту до найближчого СТО.

Політика формування вартості і затребуваність стимулює нас до розвитку, а незаперечні переваги дозволили зміцнити власні позиції компанії в конкурентній боротьбі за нашого клієнта, який потребує спеціалізованої автодопомоги.

Технічна допомога на дорозі – основні види послуг виїзного автосервісу

Істотна особливість і функціональна специфіка методик в нашій роботі – це особлива увага до конкретних проблем замовника, максимально короткий час відгуку і взаємодії на прохання про допомогу. Не має значення в якому куточку міста Житомира або області потрібна технічна допомога на дорозі, наші професіонали раціонально і результативно нададуть необхідний комплекс послуг.

Автопомощь на дороге - Эвакуатор Житомир

Коли ви перебуваєте в стресі, вам важко зорієнтуватися в критичних обставинах і ви втрачаєте самовладання, в той же час сервіс термінової автодопомоги оперативно спрацьовує, так ми вміємо правильно реагувати в кризових ситуаціях.

Ми готові оперативно надати:

  • заміна колеса автомобіля,
  • підвезення палива,
  • прикурка акб,
  • евакуацію автомобіля.

Автопоміч на дорозі від нашої компанії Евакуатор Житомир доступна для вас в будь-яких складних ситуаціях, що виникли в транспортному потоці. Немає необхідності переконувати будь-кого в тому, що можуть статися непередбачені труднощі в дорозі. У когось несподівано закінчився бензин, сів акумулятор або ж сталася заминка з заміною шини, в результаті чого автомобіль опинився нерухомий.

прикурка акб - эвакуатор Житомир

Наші фахівці не тільки оперативно реагують на ваш дзвінок про допомогу, але і швидко виїжджають на місце події. Залежно від ситуації, ми на місці надаємо допомогу або ж, через інші обставини, звантажуємо пошкоджений автомобіль на евакуатор і доставляємо до місця призначення.

Найголовніше, що ви можете на нас розраховувати коли знадобляться послуги евакуатора або екстрена техдопомогу на дорогах Житомира і в межах області.

Наш сервіс стрімко розвивається в сфері АВТОТЕХДОПОМОГА, що гарантує професійний підхід, практичний досвід, адекватну оцінку і вартість на наші послуги, просто зателефонуйте +38 (098) 890-86-00 або +38 (093) 151-86-89.