Послуги

Ви зіткнулися з потребою замовлення послуги евакуатора в Житомирі та Житомирській області або ж вам потрібна технічна допомога на дорозі по Україні? Наша компанія готова надати вам свий сервіс в будь-якому регіоні України.

Які види автотранспорту ми евакуйовуємо по Україні

Евакуація транспортного засобу, який опинився в складній дорожній ситуації, здійснюється досвідченою командою фахівців. Ми виконуємо свою роботу, допомагаючи автомобілістам вже багато років, і за цей час отримали високу планку довіри і тільки хороші рекомендації від своїх замовників. Ми доступні цілодобово і пропонуємо недорогі і доступні ціни евакуатора по Україні.

эвакуация микроавтобуса

Якщо з вашим транспортним засобом (легковий автомобіль з низькою посадкою або мінівен, позашляховик, мікроавтобус, спецтехніка, мотоцикл) трапилася непередбачена ситуація, потрапили в ДТП або опинилися на бездоріжжі – просто наберіть (098) 890-86-00 або (093) 151- 86-89. Після прийняття заявки, миттєво буде відправлений, на вказану адресу події, евакуатор для вирішення вашої проблеми.

Цілодобові послуги евакуації

Незалежно від того, що сталося і в якому стані автомобіль, евакуатор дешево і 24 години на добу прийде на допомогу, оперативно під’їде за адресою, зробить навантаження будь-якого типу пошкодженого транспорту на платформу і швидко транспортує його в будь-яке місто України.

Компанія «Евакуатор Житомир» також працює цілодобово в Києві, Вінниці, Рівному, Одесі, Львові, Харкові, Депропетровск, Хмельницький, Миколаїв та інших областях України. Ви можете скористатися терміновим викликом для легкових і вантажних авто і послугами автовозу за доступними цінами.

Ми працюємо з різними по тоннажу і габаритами автомобілями. Використовуємо безпечні технології завантаження техніки на платформу, завдяки чому автомобілі доставляються без подряпин і пошкоджень кузова або ходової частини.

Також знайомі з усіма нюансами пов’язаними з транспортуванням малогабаритної будівельної, сільськогосподарської техніки та мотоциклами.

Типи евакуаторів і методи евакуації

вызов эвакуатора для внедорожника

При оформленні заявки клієнт повинен надати основну інформацію про ситуацію:

  • марку авто і його приблизну вагу;
  • справність рульового управління, блокування або відсутність коліс;
  • ймовірну причину поломки, яку хочете усунути технічною допомогою евакуатора;
  • дислокацію авто і контактні дані замовника.

І ми відправимо необхідний тип евакуатора, наприклад:

Послуги і ціни евакуатора

Пропонуємо дешево евакуатор по Україні, просто зателефонуйте на номер (098) 890-86-00 або (093) 151-86-89 і диспетчер нашої служби через кілька хвилин відправить в потрібне місце спеціалізовану машину для транспортування вашого транспортного засобу. Ми дивуємо європейською якістю обслуговування і наші ціни на евакуацію нижче і лояльніше, ніж у інших перевізників.

Точну вартість послуг розраховуємо індивідуально, з огляду на наступні фактори:

  • тип евакуйованого транспортного засобу;
  • відстань евакуації;
  • використання спеціального обладнання;
  • час очікування замовника;
  • специфіка послуг (евакуація в нічний час доби, відсутність коліс у автомобіля, вага і метод евакуації та ін.)

Але в будь-якому випадку, після уточнення всіх даних, диспетчер озвучить вам передбачувану вартість послуг з транспортування вашого авто.