Евакуатор зі здвижною платформою

Евакуатор зі здвижною платформою – це потужна, спеціалізована техніка з рухомою платформою, здатна транспортувати автомобілі вагою від 3 до 5 тонн. Вони забезпечуються вбудованою гідравлічної лебідкою, здатної плавно підтягти транспортний засіб на борт.

Переваги евакуатора зі здвижною платформою

автовоз по Украине круглосуточно

У порівнянні з евакуатором зі стаціонарної платформою, ця техніка має свої переваги:

  • досягається максимально плавний заїзд автомобіля;
  • підкатні візки і кріпильні ремені дозволяють вантажити машини навіть із заблокованими колесами, відсутністю рульового управління і т.д .;
  • можливість евакуювати спортивні суперкари або тюнінговані машини зі свесами, що відрізняються невеликим кліренсом;
  • при навантаженні і розвантаженні відсутні будь-які удари і пошкодження;
  • на відміну від ламаної платформи, є можливість заїжджати на бордюри;
  • вважається найбезпечнішим методом перевезення в аварійних ситуаціях.

Як відбувається евакуація зі здвижною платформою

Процес евакуації відбувається наступним чином: за допомогою маніпулятора, оператор підбирає потрібну висоту і нахил платформи, необхідні для конкретного автомобіля, з цими параметрами платформа зсувається до дорожнього покриття, далі за допомогою лебідки аварійне авто підтягується на борт. Трос лебідки досить довгий, що дозволяє витягати віддалені машини з кювету, ями або дерев. Крюк лебідки можна зафіксувати, навіть якщо на автомобілі відсутній буксирувальний зачіп. Завантажений транспорт нерухомо фіксується колісними упорами і натяжними ременями безпеки із спеціальними замками.

Розвантаження відбувається в зворотному порядку. Завдяки практично повної автоматизації всіх етапів, евакуація проходить дуже швидко і безпечно. У той же час звичайна навантаження може привести до пошкодження передньої частини капота або кузова.

На нашому сайті Ви можете зробити екстрений замовлення евакуатора в будь-яку точку міста. Ми використовуємо нові машини європейської якості. Досвідчені висококваліфіковані оператори, забезпечать швидке і акуратне завантаження Вашого авто.