Евакуатор з прямою платформою

Такий вид спеціалізованих авто, як евакуатор з прямою платформою сервісні служби застосовують в основному в населених пунктах. Його вантажна і габаритна висоти доведені до мінімальних позначок, що є зручністю в експлуатації. Такі спецавтомобілі оснащені крано-маніпуляторною установкою і мають суцільнометалеві платформи прямого типу. Траверса, яку називають поперечиною, дозволяє утримувати в горизонтальній позиції транспорт з різним розташуванням центру його тяжкості.

Особливості евакуатора з прямою платформою

эвакуация авто

Якщо ви оформляєте заявку на автоевакуатор з прямою платформою, варто відзначити, що така спецтехніка дозволяє навантаження і транспортування техніки із загальною масою не більше трьох тонн. Евакуатора оснащений додатковими задніми стабілізаторами, за рахунок яких в повній мірі, задіюється вантажопідйомність крана.

Загальна довжина стріли крана-маніпулятора визначає відстань виконуваних вантажопідйомних робіт, а сам маніпулятор має повноповороті ротатори і траверси, які утримують в горизонтальному положенні перевозиться транспорт.

Евакуатори з прямою платформою обладнані кранами-маніпуляторами мають високі показники функціональних особливостей і гарантіями безпеки перевезеного транспорту під час навантаження і під час його перевезення. Надійність маніпулятора і дбайлива його робота зберігають в цілості технічний стан підвіски.

Замовляйте евакуатор по в будь-яку область України, ми готові надати якісний і надійний сервіс! Ваш “хворий” транспорт виявиться в професійних руках! А ціни наших послуг досить конкурентні і доступні для кожного! Телефонуйте (098) 890-86-00 або (093) 151-86-89 і ми оперативно під’їдемо до вас!