Евакуатор з лебідкою

Всім відомо, що автомобіль це складний і потужний ТЗ. Ймовірність виникнення поломки, якого дуже велика і підстерігає власника в самий невідповідний час. Досить незручно, коли це трапляється далеко від дому чи автосервісу, більш неприємно, коли авто не може з тієї чи іншої причини самостійно пересуватися. Фактором цього може бути поломка двигуна, серйозна поломка радіатора, акумулятор, що сів або пошкодження коліс. Для вирішення даної проблеми швидко і терміново потрібно викликати евакуатор з лебідкою.

Перевезення різних видів транспорту відбувається евакуаторами, які діляться між собою на різні типи. Транспортування легкового автомобіля на ремонт відбувається автоевакуатори з лебідкою, який відрізняється своїми характеристиками шасі за вантажопідйомністю. Вантажопідйомність евакуатора з лебідкою становить від 2,5 до 7 тонн, деякі спецавто мають додаткові пасажирські місця.

эвакуация с лебедкой

Як відбувається евакуація з лебідкою

Евакуація з лебідкою виконується таким чином: несправний транспорт фіксується на спеціальному «посадковому місці», яке називають платформою. Платформа має знімні упори і спеціальні кріпильні ремені. Занурюють пошкоджений автомобіль на платформу евакуатора, за допомогою, встановленої за кабіною шасі, лебідкою. Спрощують процес висувні під нахилом платформи, які називають апарелями. За ним машину затягують на евакуатор. Апарелі підлаштовуються під потрібну ширину колії авто і можуть рухатися в горизонтальному напрямку. Також застосовуються спеціальні подовжувачі, які використовують при навантаженні авто з малим кліренсом.

Типи евакуаторів з лебідкою

Сучасні евакуатори оснащені в основному електричної лебідкою (електролебідка), яка працює при заглушеному двигуні, використовуючи потужності акумулятора. Лебідка без праці пересувається по горизонталі, внаслідок чого, можна вантажити на платформу будь-який вид транспорту, тим більше лебідкою можна управляти з пульта.

Також є евакуатори з механічною або гідравлічної лебідкою. Механічний тип здатний формувати велику тягу, ніж електричний, а регулювання частоти обертань барабана лебідки залежить від зміни оборотів двигуна самого евакуатора. Гідравлічний тип використовують переважно в навантаженні великогабаритного транспорту.