Автовоз

Замовити автовоз по Україні в будь-який час з Житомира в усіх напрямках ви можете у нас.

Послуги автовозу, мабуть, найзручніша схема і найбільш раціональний метод. У разі оптового перевезення автомобілів в межах юрисдикції автосалонів або компаній, що володіють великим парком транспортних засобів, які вимагають переміщення в одну або кілька точок призначення по Україні. Цей, як неодноразово доведено практикою, найоптимальніший варіант має і привабливу ціну, і зручність в обслуговуванні, а по точному часу доставки є найкращим. Простота в оформленні замовлення автовозу, прорахунок його собівартості задовольнять багатьох серйозних замовників.

Перевезення автовозами в Україні – як замовити

Перевозка автовозом в Украине

Служба «Евакуатор Житомир» здійснює перевезення ТЗ автовозами в будь-яку область України. Ми унікальні в оперативній швидкості обробки прийнятої заявки, в готовності розрахувати оптимальний маршрут перевезення авто і запропонувати доступну і лояльну вартість послуги. За довгий термін існування компанії нами було евакуйовано не одну сотню автомобілів самих різних типів, марок і моделей, починаючи з мотоциклів, закінчуючи спеціалізованою технікою.

Спосіб евакуації авто або перевезення двох автомобілів одночасно автовозом доступний не так давно, але вже досить поширений серед широкого кола наших замовників. Привабливий цей спосіб надзвичайно зручним сервісом: замовник покладає частину відповідальних і специфічних операцій на нашу компанію. Причому перевіз авто ми виконуємо цілодобово.

Оформлення послуги автовоз

Використовуючи автовоз для доставки автомобілів, замовник зводить до мінімуму ризики можливого їх пошкодження, отримуючи гарантійні зобов’язання компанією-перевізником. Наша компанія «Евакуатор Житомир» працює з гнучким підходом до ціноутворення своїх послуг. При оформленні замовлення або вторинної заявки, наша команда завжди йде назустріч замовнику, тому маємо на даний момент довгострокові партнерські відносини з багатьма своїми клієнтами. При цьому постійно розширюємо географію послуг евакуації та перевезення авто, здійснюємо роботу по оптимізації міжміського ланцюжка доставки авто автовозами.

Значний аспект нашої роботи:

  • оперативність формування кожної доставки автовозів,
  • граничний розрахунок оптимального маршруту по електронній карті,
  • обробка логістики рейсу з урахуванням всіх побажань замовника,
  • точна калькуляція розмірів кожного автомобіля, з метою тотального завантаження і скорочення собівартості послуги в максимально безпечному режимі.

Для чого потрібний автовоз?

эвакуатор Житомир с лафетом

Якщо одночасно потрібно перевезти два авто або навіть більше, то авто з лафетом – це те, що Вам потрібно! Автовоз за одну поїздку зможе перевезти до 10 автомобілів одночасно без будь-якого труднощі.

Необхідно відзначити, що навантаження на платформу автовозу здійснюється за допомогою професіоналів, також під час перевезення всі автомобілі страхуються, для отримання замовнику гарантії того, що перевезення буде виконана без пошкоджень.

А ось якщо потрібно перевезти до трьох авто, тоді використовується евакуатор з лафетом. Така доставка особливо зручна, якщо автомобілі, які треба перевозити, знаходяться в різних місцях, їх треба зібрати і перевезти в будь-яке одне загальне місце.

Евакуатор з лафетом – завжди до Ваших послуг!

автовоз по Украине круглосуточно

Таким чином, автомобіль з лафетом – це хороший варіант для здійснення транспортування різних авто як на великі, так і на невеликі відстані. Сам же лафет оснащується декількома міцними ременями, так що автомобілі при транспортуванні надійно кріпляться. Причіп може використовуватися не тільки для транспортування нових авто, а й для перевезення тих, які з певних причин не можуть самі доїхати до потрібного місця. Наприклад, це може бути пов’язано з ДТП, з різними поломками і т.д.

Професійні водії з великим стажем робіт у сфері перевезення, бездоганний підхід до кожного етапу роботу під час перевезення авто автовозів, дозволяють зберігати високу якість обслуговування.

Принципи команди «Евакуатор Житомир» – прийнятний рівень цін, гарантія і надійність при перевезенні автовозів, цінність в кожному клієнті і гнучкість в обслуговуванні.
Звертайтеся до нас, якщо вам потрібно замовити автовоз по Україні цілодобово з будь-якого номеру телефону (098) 890-86-00 або (093) 151-86-89.

Довіряючи перевезення авто нам, будьте впевнені – ви вибрали надійного партнера, що працює 24 години на добу!