Евакуатор з ламаною платформою

Самий «економний» варіант виконання евакуатора є тип з ламаної платформою. Через відсутність складної додаткової техніки і обладнання, він порівняно недорогий, але досить надійний. У процесі евакуації, техніка самостійно або завдяки спеціальним висувним апарелям заїжджає на платформу евакуатора. У момент, коли автомобіль не має можливості самостійного пересування, тоді його заштовхують на платформу за допомогою спеціальної електричної або гідравлічної лебідок.

Характерні особливості евакуатора з ламаною платформою

эвакуатор Житомир

Сьогодні досить поширені евакуатори з лебідкою або ламаного платформою, але тільки для перевезення техніки без підвищеної складності.

Характерна його особливість полягає в тому, що платформа відрізняється подвійним перегином. При евакуації до задньої складової частини евакуатора присуваються спеціально призначені похилі аппарели, і по ним затягується транспорт на платформу евакуатора. Цей процес виконується за допомогою лебідки, розташованої за кабіною кузова спецтранспорту. Лебідки можуть бути електричного або гідравлічного типу. Електрична управляється пультом дистанційного керування і працює від акумулятора, а цей факт дає можливість здійснювати процес евакуації навіть при заглушеному двигуні.

Гідравлічну лебідку застосовують в навантаженні транспорту з великим тоннажем, і працює вона від потужності двигуна евакуатора.

Як відбувається евакуація з ламаною платформою

Процедура евакуації завжди починається з етапу зчепу, тобто гаком, який знаходиться на кінці лебідки, закріплюють буксирувальний гак пошкодженого авто. Аппарели застосовують, коли техніка має низький просвіт. Якщо техніка зі справною ходовою частиною, то процес займає небагато часу, а в разі пошкодження колеса або декількох, оператор підключає спеціальні підкатні візки.

Коли навантаження техніки справили, її лебідкою чіпляють за платформу і фіксують ременями кріплення, причому всі колеса. При закріпленні ставлять перед передніми і задніми колесами колісні упори для того, щоб чітко зафіксувати положення транспорту. Такий кропіткий процес гарантовано служить порукою надійності і безпеки під час евакуації.

Якщо ви зацікавлені нашим сервісом і у вас виникли обставини, при яких слід викликати евакуатор з ламаною платформою, – звертайтеся в нашу компанію «Евакуатор Житомир». Наші оператори і кваліфікований персонал завжди доступний 24 години на добу, працюємо без вихідних і святкових днів. І завжди раді допомогти вам на дорозі, при будь-яких непередбачених ситуаціях, в яких ви опинилися.