Евакуатор з частковим завантаженням

Досвідчені водії зі стажем знають про непередбачених ситуаціях на дорогах, коли вони змушені вдатися за допомогою і замовити послуги евакуатора. Але виникають різні фактори, коли великогабаритна спецтехніка не має можливості допомогти в місцях з дуже обмеженим рухом. Наприклад, вулиці великих міст України з великим потоком руху транспорту, зайнятих місць і парковками поблизу доріг.

Тоді до вас під’їде певний тип евакуатора із частковим навантаженням для легкових автомобілів. Його причіп обладнаний спеціальними розсувними вантажними пандусами, які при навантаженні транспорту, розкладаються і витягуються пандуси. На ці пандуси закочують буксируваний автомобіль. Деякі моделі евакуаторів нашого сервісу «Евакуатор Житомир» оснащені лебідкою, яка полегшує процес завантаження авто. Коли авто завантажене, за міст або раму авто надійно фіксується. При цьому одна колісна база розміщується на поверхні дороги, якщо авто коштує на ручному гальмі, – використовують спеціальні колісні насадки, які закріплюють на задньому мосту авто. Насадки перешкоджають можливим пошкодженням, транспортування відбувається бестревожно і спокійно.

Коли потрібен евакуатор із частковим завантаженням

срочно вызвать Эвакуатор Житомир

Замовити евакуатор із частковим завантаженням варто у випадках:

  • евакуація пошкодженого автомобіля з місць, які недоступні традиційним евакуаторам, наприклад: підземний паркінг, вузькі вулиці, гараж та ін .;
  • доставка несправного транспорту в ремонтний сервіс;
  • доставка спортивного транспорту до місця змагання;
  • транспортування автотехніки без техогляду або страховки;
  • доставка автомобіля в поліцію для звірки агрегатів або документації;
  • перегон транспорту в салони та інші сервіси.

Евакуатор з частковим завантаженням можна характеризувати як представника вузькоспеціалізованої модифікації евакуаторів. Адже евакуйований автомобіль таким евакуатором частково зберігає контакт з дорожнім покриттям. Коли у вашого транспорту сталася блокування коліс або не рекомендують контакт з поверхнею дороги, то такий евакуатор все-таки не варто викликати.

Наша служба «Евакуатор Житомир» працює по всій Україні, ми завжди допомагаємо на дорозі в скрутну хвилину, надавши тільки якісні та недорогі послуги!