Евакуатор з маніпулятором

У повсякденному житті, досить часто виникають ситуації, коли за несприятливим збігом обставин автомобіль виявляється заблокований в важкодоступному місці. Тобто його не витягнеш лебідкою і не візьмеш на буксир. У таких випадках ідеальним рішенням проблеми є евакуатор з маніпулятором.

Що таке евакуатор з маніпулятором

Являє собою така сучасна спецтехніка вантажну машину, обладнану платформою і краном маніпулятором, змонтованим за кабіною водія. Тобто, по суті, це відразу дві одиниці спецтехніки – кран та вантажівка. Гідравлічний кран маніпулятор евакуатора має висувну стрілу, що дозволяє робити навантаження автомобіля на платформу з відстані в 5-6 метрів. Для того щоб забезпечити максимально можливу точність і акуратність навантаження, використовують підвішену на гак маніпулятора траверсу.

эвакуатор с манипулятором

Траверса, являє собою складної форми спеціальну поперечину, що забезпечує рівномірний розподіл зусиль. Щоб автомобіль утримувався при перенесенні краном маніпулятором на платформу в горизонтальному положенні, точка підвісу траверси повинна розташовуватися над центром тяжіння автомобіля. А оскільки, центр ваги у різних автомобілів розташований по-різному, точка підвісу на траверсі переміщається уздовж поздовжньої осі. Також траверса забезпечена 4-ма спеціальними колісними зачепами. Використання таких зацепов дозволяє забезпечити безпеку пошкодження екстер’єру автомобіля і зберегти в цілісності його вузли при перенесенні на платформу.

Ще одне пристосування крана-маніпулятора, що дозволяє робити навантаження швидко і точно – це ротатор. З його допомогою здійснюється дистанційне керування поворотів траверси навколо осі підвісів. Встановлюється ротатор між підвісом траверси і стрілою крана.

Типи евакуатора з маніпулятором

Платформи, що встановлюються на евакуатор з маніпулятором, можуть бути цільноздвижні, рівні або ламані. Ламана платформа обладнана висувними апарелями і в задній своїй частині має похилий звис. Також евакуатор з маніпулятором може оснащуватися електро-лебідкою. За допомогою якої, при необхідності, можна підтягнути автомобіль в зону дії крана. Для стійкості при навантаження, на шасі евакуатора з маніпулятором встановлюються гідравлічні стабілізатори з висувними стійками.

Ще один вагомий плюс евакуатора маніпулятора – висока вантажопідйомність. З його допомогою можна транспортувати автомобіль вагою до 80 тонн.

Сучасний евакуатор з гідравлічним маніпулятором – це функціональна, надійна, відмінно оснащена спецтехніка, яка здатна дістати і евакуювати автомобіль з найбільш важкодоступних місць. Безперечно, такими переважними характеристиками, якими володіє евакуатор з маніпулятором, не може похвалитися жодна інша подібна спецтехніка.

Автоевакуатор кран-маніпулятор і його переваги

Автоэвакуатор кран-манипулятор

Евакуатор, так званого типу кран-маніпулятор буде придатний в разі виникнення найтривіальніших ситуацій. До таких можна віднести: поломка автомобіля, пошкодження під час дорожньо-транспортної пригоди, коли транспортний засіб знаходиться в стані без самостійного пересування. Наш сучасний світ дає можливість росту технологічного прогресу, який із завидною постійністю рухається вперед, внаслідок чого, з’являються і випускаються самі різні модифікації машин-евакуаторів. Причому аналізуються події на дорогах, враховується наявність і поява всіляких нових моделей і марок на автомобільному ринку.

Автоевакуатор кран-маніпулятор сьогодні став новомодної моделлю в ланці евакуаторів, він має технічне оснащення, завдяки якому можна проводити транспортування як аварійних, так і несправних автомобілів різних габаритних розмірів. Евакуатор кран-маніпулятор в Житомирі та Житомирській області здійснює перевезення будь-якої довжини транспорту і корисний в самих різних ситуаціях.

Евакуатор з маніпулятором характерно ряд переваг перед іншими евакуаторами. По-перше, що варто позначити – це функціональні можливості і його пристрій. Евакуація таким типом може виконуватися в будь-які погодні умови і в будь-якому стані авто. Зазвичай перешкоди виникають, в разі перевернутого авто або ж, коли потрібно поставити на колеса або витягнути з кювету авто, але евакуатор-маніпулятор без проблем справляється з цими серйозними завданнями. При цьому, не створюючи особливих технічних проблем і пошкоджень евакуйованому транспорту.

Варто відзначити, що кран маніпулятор є універсальною технікою, яку можна використовувати у випадках здійснення розвантаження, навантаження різного вантажу, виконувати транспортування великогабаритного і важкого багажу. Кран маніпулятор іноді викликають у проведенні будівельних робіт.

У вас виникла ситуація з блокуванням авто або потрібно перевезти вантаж? Зверніться в компанію «Евакуатор Житомир» і ми терміново виїдемо на ваш виклик. Запишіть наш контактний номер (098) 890-86-00 або (093) 151-86-89. Ми працюємо цілодобово, без вихідних.