Про компанію

Компанія «Евакуатор Житомир» надає повний спектр послуг з евакуації транспортних засобів різних габаритів: від мотоциклів і легкових авто до малогабаритних вантажівок і сільськогосподарської техніки. Щодня українські водії стикаються з порушеннями правил паркування, поломками і аваріями. Такі події завжди несподівані і вимагають швидкого рішення.

срочный вызов - эвакуатор Житомир

Ми знаємо що потрібно клієнтові і готові надати дійсно якісний сервіс:

 • терміновий виклик – ми не підведемо вас в непередбаченій ситуації;
 • робота з будь-якими габаритами транспортних засобів;
 • евакуація авто з будь-якої точки України – ми приїдемо навіть в самий віддалений куточок країни;
 • робота в найважчих умовах – в нашому розпорядженні вся необхідна спецтехніка для роботи на місці ДТП, крани-маніпулятори, застосування жорсткого зчеплення;
 • оперативна технічна допомога на дорозі – є маса дрібних поломок, які можна усунути швидко, але для цього знадобиться стороння допомога. Ми в найкоротші терміни привеземо паливо, зарядимо акумулятори, замінимо пробите колесо, свічки, стартер і інші дрібні деталі.

Евакуатор в Житомирі – це недорого і за невисокою ціною

Эвакуатор в Житомире недорого

У нас великий автопарк, що дозволяє працювати з транспортом будь-яких габаритів на першу вимогу клієнта. Гаряча лінія для клієнтів доступна цілодобово, без перерв і вихідних – протягом 30-40 хвилин після подачі заявки приїдемо до призначеного місця. Точний час прибуття залежить від місця розташування замовника і буде обумовлено нашим менеджером.

Наші фахівці мають великий досвід роботи з евакуаційної технікою, володіють тонкощами безпечних технологій навантаження і вивантаження авто. Нам можна довірити роботу з найціннішою технікою – ми гарантуємо доставку без єдиної подряпини.

Евакуатор Житомир – це оптимальний спосіб перевезення не тільки легкових авто, а й сільськогосподарської, а також малогабаритної будівельної техніки. Такі перевезення пов’язані з деякими труднощами, але наші водії справляються з роботою бездоганно. Дбайливе ставлення до майна клієнта, якісна логістика, оперативна допомога в екстрених ситуаціях – ми працюємо для вашого комфорту.

Переваги компанії евакуатор Житомир

техпомощь на дороге в Житомире

 

 1. Пропонуємо тільки повний комплекс послуг – вантаження, транспортування і перевезення транспортного засобу на евакуаторі з озвученого адресою, а також техдопомогу на дорозі (заміна коліс, підвіз палива або зарядка акумулятора).
 2. Акцентуємо на професіоналізм і досвід – в сфері послуг з евакуації автомобілів вже більше 12-ти років, за цей проміжок часу зібрана кваліфікована команда досвідчених професіоналів: менеджера, логісти та водії евакуаторів. Злагодженість у роботі співробітників досягла високих показників якості та ефективності послуг, що надаються евакуації по всій Україні.
 3. Володіємо сучасною технікою – нові моделі евакуаторів, додаткове спеціалізоване обладнання, конструкції допоміжних і фіксують тросів дають можливість здійснювати найскладніші типи евакуації. Підняття транспорту з боліт, кюветів і ям; витяг з перекритих виїздів, снігових заметів, підземних гаражів; акуратність в навантаженні і перевезення коштів із заблокованим кермом, без коліс, неробочий гальмівною системою.
 4. Зосереджуємося на оперативності та цілодобовому режимі роботи – чергування 24 години на добу робить можливим негайно реагувати на виклик і за короткий час під’їжджати в будь-яке місце Житомира та Житомирської області.
 5. Заявляємо і підтверджуємо доступні тарифи на послуги евакуації – лояльність у формуванні ціноутворення за довгий час нашої служби підтверджується високоякісними послугами.

Чому слід зупинити свій вибір на компанії «Евакуатор Житомир»:

Круглосуточные услуги - эвакуатор Житомир

 1. Працюємо по території України.
 2. Цілодобові послуги – 24 години на добу можна викликати евакуатор, і навіть в нічний час!
 3. Евакуація автомобілів по Україні будь-якого рівня складності, включаючи підйом вантажних і легкових транспортних засобів з кюветів після ДТП.
 4. Спеціалізоване оснащення техніки – лебідки, маніпулятори, троси і т.д.
 5. Співробітники пунктуальні, виявляють відмінні знання в логістиці доріг міста Житомира, області та всієї транспортної розв’язки України, що дозволяє максимально швидко доїхати в призначене місце.
 6. Досвід професійної евакуації автомобілів більше 12 років.
 7. Гарантія високої якості послуг в найкоротші терміни і за низькими цінами!
 8. Основна і головна мета компанії «Евакуатор Житомир» – допомога на дорозі в будь-якому регіоні України в скрутну годину клієнту і його автомобілю!

Також відкриті до співпраці з сервісними службами. Скористайтеся послугами «Евакуатор Житомир» і ви неодмінно переконаєтеся в правильності вашого вибору!